Wiem, bardzo długo nie napisałem żadnego merytorycznego artykułu, ale w moim życiu (zarówno prywatnym i zawodowym, choć w sumie to to samo) dzieje się wiele. Nie mniej jednak nabór na wolontariuszy na tegorocznego WordCampa, to świetna okazja, żeby coś naskrobać, a Ciebie zaktywizować.

Ostatnim razem pisałem o naborze na prelegentów, ale wiem, że nie każdy prawie nikt nie lubi występować publicznie. Tym razem jednak sytuacja jest nieco inna, bo możesz zostać wolontariuszem! A wolontariusze to takie malutkie mróweczki biegające gdzieś za kotarami i nie wystawiające się za bardzo na widok publiczny. Mimo, że nie są oni widoczni to bez nich często impreza nie mogłaby wystartować!

Pracy jest dużo, bo ekipa WordCampowa szuka:

 • Joomla experta do zarządzania stroną www WordCampa
 • kogoś z ładną twarzą do wrzucania selfie na social media
 • kogoś mającego doświadczenie ze sponsoringiem
 • programisty do tworzenia grafik
 • znawcy języka węgierskiego do tłumaczenia na język angielski ulotek sponsorów

 

Więcej informacji jak zwykle znajdziesz w oficjalnym poście. Przypominam, że WordCamp odbędzie się 10-11 września. Jeśli ktoś zaczyna rok szkolny, ale chciałby być wolontariuszem to ma obiecane zwolnienie ze szkoły.

Opublikowany przez Kuba Mikita

Miłośnik minimalizmu i prostoty, bo nie potrafi stworzyć niczego ładnego. Ma kołdrę, na której wypisane są funkcje WordPressa.

8 odpowiedzi na “Zrób coś dobrego dla społeczności”

   1. siedzę w branży już troszkę czasu i pierwsze słyszę ;p

    Graficy będą siedzieć w beckendzie?

Możliwość komentowania została wyłączona.