WPART to blog o WordPress, dzięki któremu dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o obsłudze WP, programowaniu wtyczek i motywów, biznesie i społeczności oraz będziesz na bieżąco z nowinkami.

Blog ten założyłem w roku 2012 i był on moim polem doświadczalnym podczas poznawania WordPressa. W międzyczasie zafascynowałem się użytecznością oraz optymalizacją witryn, więc nawet najdrobniejsza rzecz, która mogła być zrobiona lepiej, była przeze mnie poprawiana i ulepszana.

Nazwę bloga ze „Sztuka WordPress” zmieniłem w połowie stycznia 2016 na nazwę WPART, od tamtego czasu blog ten jest marką mojej firmy underDEV – WordPress specialists.

We wrześniu 2016 na łamach WPART uruchomiłem również sklep internetowy, w którym kupić można wtyczki WordPress. Sklep na początku 2018 roku wyewulował w osobny brand: BracketSpace, który statł się głównym źródłem utrzymania.

Początek roku 2019 przyniósł spontaniczną zmianę motywu na jeden z domyślnych motywów WordPress – Twenty Nineteen. Blog został odchudzony ze wszystkich zbędnych elementów i bezwartościowych wpisów.

W styczniu 2020 roku projekt WPART został zamknięty na rzecz nowego bloga Between The Brackets.

Kuba Mikita

WordPress developer, założyciel bloga WPART oraz właściciel firmy underDEV. Propagator idei czystego, zoptymalizowanego kodu, autor wielu darmowych wtyczek.