Wczoraj organizatorzy WordCamp Polska ogłosili pierwszą trójkę prelegentów. Mam nadzieję, że udało się im zachęcić tych, którzy do tej pory nie wiedzieli czy się wybrać, czy nie.

A oto i oni:

Tomasz Lach

To dopiero drugie wystąpienie Tomka na polskim WordCampie, ale kolejny raz temat jego prezentacji jest mi bardzo bliski. Tomek opowie o tym Jak zacząć pracować dla klientów zagranicznych. Już nie mogę się doczekać, aż posłucham tej prelekcji. Sam mam podobne doświadczenia jak Tomek – próby pozyskania takich klientów spełzły na niczym.

Jakub Milczarek

Jakub to stały bywalec polskich WordCampów. Tym razem opowie o prototypowaniu wtyczek w prelekcji pt. Prototypowanie wtyczek – fanaberia czy codzienność? Bardzo ciekawa prelekcja, szczególnie dla programistów, którzy czasem tak jak ja wpadają na jakiś pomysł, a 5 minut później już kodują z towarzyszącą myślą „to się zobaczy później”. Pracuję nad tym i mam nadzieję, że dowiem się od Jakuba kilku ciekawych rzeczy.

Aleksander Kuczek

Aleksander również występował już na WordCampach, a we wrześniu przyjedzie do Gdyni z prelekcją Jak twoja strona internetowa wpływa na reputację WordPressa i co możesz z tym zrobić. Czyli Aleksander pochyli się nieco nad społecznym aspektem WordPressa. Prelekcja obowiązkowa dla wszystkich użyszkodników i twórców stron opartych na WordPressie.


To tylko 3 pierwsze prelekcje, ale ja już wiem, że tak jak w zeszłym roku będzie wielki problem z decyzją na którą z nich pójść jeśli będą się pokrywać.

Jeśli chcesz poczytać więcej informacji na temat prelegentów i ich prelekcji zapraszam do wpisu Pierwsi prelegenci WordCamp Gdynia. Następni prelegenci zostaną ogłoszeni w przyszłym tygodniu. To jak oczekiwanie na kolejny odcinek ulubionego serialu :)

Opublikowany przez Kuba Mikita

Miłośnik minimalizmu i prostoty, bo nie potrafi stworzyć niczego ładnego. Ma kołdrę, na której wypisane są funkcje WordPressa.

W odpowiedzi na “Znamy pierwszych prelegentów na WordCamp Polska 2016”

Możliwość komentowania została wyłączona.