O nowym serwisie ze zleceniami tylko i wyłącznie dot. WordPressa myślałem już od dawna. Ta myśl w końcu się urzeczywistniła, kiedy kilka dni temu po prostu siadłem i przygotowałem stronę.

Serwis ten to jednak nie tylko suche zlecenia, ale i katalog specjalistów WordPress. Każdy może założyć tam swoje konto, uzupełnić swój profil i pokazać się światu.Wiem, że ten serwis jest niejako konkurencją dla serwisu WPZlecenia, który ma już swoją pozycję w polskiej sieci. Myślę jednak, że jest jeszcze dużo miejsca na usprawnienia, a strony która agregowałaby developerów po prostu nie ma.

Serwis, który postawiłem to wersja beta. Chcę zobaczyć czy idea chwyci i jeśli tak, to z przyjemnością będę kontynuował nad nim prace dopisując do niego kolejne funkcje, a przede wszystkim tworząc do niego dedykowany motyw.

Mam również prośbę. Udostępnij zlecenia.wpart.pl na Facebooku, Twitterze i gdzie tylko chcesz. Pomoże mi to zweryfikować pomysł i da wielkiego kopa do działania!

Opublikowany przez Kuba Mikita

Miłośnik minimalizmu i prostoty, bo nie potrafi stworzyć niczego ładnego. Ma kołdrę, na której wypisane są funkcje WordPressa.

W odpowiedzi na “zlecenia.wpart.pl – nowy serwis ze zleceniami WordPress”

Możliwość komentowania została wyłączona.