Ekipa odpowiedzialna za WordPress.org właśnie pokazała szerszemu gronu nową wersję katalogu wtyczek i zachęca do testów.

Po wejściu w katalog otrzymujemy skromną informację „Test out the new Plugin Directory and let us know what you think.” na niepozornym pasku.

nowy-katalog-informacja

Po przejściu przez link otrzymujemy kompletnie odświeżony wygląd.

plugin-directory

Choć pomysł odświeżenia katalogu wtyczek nie jest najnowszy i prace były prowadzone już od jakiegoś czasu to dopiero teraz możemy testować wersję, która ma szansę zamienić dotychczasowy design.

Zmianom nie podlegają tylko listingi, ale również strony samych wtyczek. Możesz to zobaczyć na przykładzie wtyczki Notification.

Zachęcam Cię do wypełnienia ankiety, która pomoże ulepszyć design i wyłapać błędy i podzielenia się swoją opinią o nowym wyglądzie w komentarzu.

Osobiście uważam, że wyciąganie wszystkich zakładek na stronie wtyczki nie jest zbyt dobrym pomysłem. Czytelność pozostawia do życzenia i wszystko wydaje się strasznie ściśnięte.

Opublikowany przez Kuba Mikita

Miłośnik minimalizmu i prostoty, bo nie potrafi stworzyć niczego ładnego. Ma kołdrę, na której wypisane są funkcje WordPressa.

5 odpowiedzi na “Nowy katalog wtyczek WordPress.org”

  1. Jedyne co nie podobalo mi sie w starej wersji to brak lightboxa przy jpgowych zrzutach ekranu wtyczki. W nowej odslonie jest to samo… Ych :/

Możliwość komentowania została wyłączona.