Od 5 dni na Themeforest dostępny jest blogowy motyw Melica do pobrania za darmo. Jak co miesiąc Envato w każdym swoim serwisie udostępnia jeden produkt za darmo.

Oprócz motywu do pobrania jest też wtyczka Sticklr WP o wartości $15, która wyświetla przyklejony z boku strony panel z linkami.

Sticklr

 

Zapraszam Was również do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać można kursy WordPress!


Chcesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych artykułach takich jak ten?

Zapisz się do newslettera!

Opublikowany przez Kuba Mikita

Miłośnik minimalizmu i prostoty, bo nie potrafi stworzyć niczego ładnego. Ma kołdrę, na której wypisane są funkcje WordPressa.

7 odpowiedzi na “Darmowy motyw Melica o wartości $44”

  1. Ostatnio dość często: 1 marca, 14 i 15 lutego, a wcześniej w październiku i czerwcu.

 1. Disqusa kliknąłem przypadkowo. Wręcz przeciwnie wtedy bym nie skomentował ;).

  Motyw bardzo fajny, chętnie wypróbuję pod nowego bloga. Za to ta wtyczka to jakaś porażka, wygląd i funkcjonalność dobra na 5-10 lat temu jak dla mnie ;)

  1. Mateusz, jesteś nielicznym wyjątkiem wśród osób zakochanych w tym systemie komentarzy :) może zaciekawi Cię moje zdanie o Disqusie. Przycisk wprowadziłem, bo jak widzisz u mnie na blogu raczej głucha cisza w komentarzach. A na każdy wpis „tracę” około 3 komentarzy, przez to, że mam natywny system, więc robię badanie rynku :)

   Z tą wtyczką trochę zgadzam się z Twoim zdaniem. Przypomina mi to fanbary wrzucane w sygnaturki na forach.

   1. Rozumiem. Ogólnie korzystam z Disqusa czasami jako użytkownik, ale moim zdaniem jest on bardziej problematyczny od standardowych komentarzy WP dla osób które nie mają tam konta.

    1. Dlatego zastanawiam się też nad wpDiscuz. System jest podobny do Disqusa, ale wszystko zostaje w WP przy zachowaniu tego na czym najbardziej zależy, czyli logowaniu z social media i subskrypcji wątku.

Możliwość komentowania została wyłączona.